15 شهریور

راهنمای انتخاب بهترین کارابین

چگونه بهترین کارابین را برای انواع فعالیت‌های کار در ارتفاع مانند فعالیت‌های ورزشی و صنعتی و کارگاهی انتخاب کنیم؟ کارابین از جلمه قطعاتی است که از آن در انواع تجهیزات ایمنی برای کار در محیط‌های مرتفع استفاده می‌شود. استفاده از بهترین کارابین، می‌تواند موجب جلوگیری از اتفاقات غیر منتظره در هنگام انجام فعالیت‌های کار در ارتفاع شود. در این محتوا به بررسی مواردی مانند شکل، اندازه، متریال، مکانیزم قفل و میزان رتبه‌بندی قدرت کارابین‌ها برای انتخاب مناسب‌ترین نوع آن‌ها می‌پردازیم.

15 شهریور

استاندارد کمربند ایمنی

استفاده از کمربند ایمنی استاندارد در فعالیت‌های بسیار پر خطر در ارتفاع، می‌تواند از بسیاری از آسیب دیدگی و حتی مرگ کاربران نیز جلوگیری کند. در این مقاله می‌توانید برخی از مهم‌ترین استانداردهای کمربندهای ایمنی کار در ارتفاع را مشاهده نمایید. حتماً این موضوع را در نظر بگیرید که استفاده از کمربند ایمنی هارنس غیر استاندارد برای کار در ارتفاع، می‌تواند آسیب‌های بسیار جبران ناپذیر و حتی مرگ کاربران را نیز به همراه داشته باشد!

13 شهریور

راهنمای انتخاب بهترین هارنس ایمنی

فعالیت‌های کار در ارتفاع، از جمله خطرناک‌ترین فعالیت‌ها به شمار می‌روند. استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی استاندارد کار در ارتفاع مانند کمربند و یا هارنس ایمنی، موجب جلوگیری از سقوط کاربران و در نتیجه جلوگیری از بسیاری از آسیب‌دیدگی‌ها می‌گردد. برای انتخاب و استفاده از بهترین کمربند هارنس ایمنی باید مواردی را در نظر بگیرید که در این محتوا این موارد را بررسی خواهیم کرد.

9 شهریور

راهنمای انتخاب بهترین کمربند ایمنی ارتفاع

برای انتخاب و تهیه بهترین کمربند ایمنی، باید مواردی از جلمه نوع فعالیت‌، تناسب و راحتی، کیفیت و دوام و تاییدیه‌ی استانداردهای مورد نظر برای این نوع تجهیزات حفاظت فردی را به دقت بررسی نمایید. استفاده از چنین مواردی برای تهیه بهترین کمربند ایمنی، می‌تواند موجب جلوگیری از بسیاری از آسیب‌دیدگی‌ها در هنگام انجام انواع فعالیت‌های کار در ارتفاع شود!