24 دی

راهنمای انتخاب بهترین دستکش برقکاری!

کار با جریان الکتریکی فشار قوی یا ضعیف، می‌تواند موجب آسیب‌های جدی و سطحی زیادی شود. برای ایجاد شرایطی ایمن در زمان کار با برق، پیشنهاد می‌شود که از تجهیزات ایمنی مورد نظر مانند دستکش و دیگر تجهیزات مورد نیاز استفاده شود. در این مقاله می‌توانید چند عامل مهم برای انتخاب بهترین دستکش عایق برق و برقکاری را بررسی نمایید.

3 مهر

استفاده ایمن از دستکش ضد اسید

استفاده از دستکش‌های کار با مواد شیمیایی نیاز به رعایت نکات و پرتکال‌های ایمنی دارد. این نکات ایمنی می‌توانند کاربران را در زمان کار با مواد شیمیایی و به ویژه اسیدی، ایمن و سلامت نگهدارند. انتخاب درست و مناسب دستکش ضد اسید و برخی موارد خاص، از جمله نکات ایمن در زمان استفاده درست از دستکش ضد اسید می‌باشند.

14 شهریور

مقایسه انواع دستکش ضد اسید

دستکش‌های ضد اسید، از متریال‌های مختلفی برای مصارف متفاوت در محیط‌های صنتعی و آزمایشگاهی استفاده می‌شوند. مقایسه انواع دستکش‌های ضد اسید می‌تواند در انتخاب مناسب‌ترین نوع آن برای مصرف مورد نظر شما کمک زیادی کند. در این مطلب می‌توانید انواع دستکش ضد اسید را نسبت به نوع متریال و کاربردهای هر کدام از آن‌ها مشاهده نمایید.

9 شهریور

دستکش نیتریل چیست؟

دستکش‌های نیتریلی، در انواع صنایع و مشاغل مختلفی برای مصارف متفاوتی استفاده می‌شوند. این مدل از دستکش‌های ایمنی از جمله پر استفاده‌ترین دستکش‌ها در محیط‌های مختلف صنعتی و پزشکی به شمار می‌روند که نسبت به کاربرد آن‌ها در محیط‌های مختلف، قابلیت‌های متفاوتی دارند. در این مقاله می‌توانید مطالب ارزشمندی در مورد دستکش نیتریل به دست آورید!

8 شهریور

استاندارد دستکش نیتریل

دستکش نیتریل از جمله پراستفاده‌ترین تجهیزات حفاظت شخصی به شمار می‌رود. از این رو نیز برای تولید و عرضه این مدل از دستکش‌های ایمنی، استانداردهایی نیز قرار داده شده است. آشنایی با این استانداردها می‌تواند به شما در انتخاب مناسب‌ترین دستکش نیتریل متناسب با فعالیت مورد نظرتان کمک زیادی کند. برای بررسی کامل و آشنایی با این استانداردها، با ما همراه باشید!

8 شهریور

راهنمای انتخاب بهترین دستکش ضد اسید

چگونه می‌توان بهترین و مناسب‌ترین دستکش ضد مواد اسیدی را انتخاب نمود؟ برای پاسخ به این سوال باید ابتدا با انواع متریال موجود در تولید این نوع دستکش‌ها آشنا شد، چرا که این متریال‌ها در برابر بسیاری از مواد شیمیایی و به ویژه اسیدی، مقاومت‌های مختلفی دارند. علاوه بر متریال می‌توان ضخامت، راحتی و تناسب، دوام و قیمت خرید دستکش ضد اسید را مورد بررسی قرار داد.