1 مهر

ایرپلاگ چیست؟ (همه چیز درباره گوش گیر توگوشی!)

ایرپلاگ یکی از پراستفاده‌ترین تجهیزات حفاظت شنوایی در انواع محیط‌های پرسروصدا به شمار می‌رود. این وسیله کوچک در تمامی شرایط کاری با صداهای بلند، و همچنین انواع دیگر تجهیزات حفاظت فردی قابل استفاده می‌باشد. در این محتوا می‌توانید مطالب ارزشمند و کاملاً آموزشی در مورد توگوشی یا گوش گیر صداگیر ایرپلاگ به دست آورید.

21 شهریور

ایرماف چیست؟ (همه چیز در مورد این محافظ گوش!)

یکی از روش‌های پر کاربرد برای جلوگیری از آسیب دیدگی‌های شنوایی، استفاده از محافظ گوش ایرماف است. ایرماف از جمله تجهیزات محفاظت از شنوایی به شمار می‌رود که با استفاده از آن می‌توان در برابر صداهای بسیار بلند در محیط‌های پرسروصدا به راحتی فعالیت نمود. اگر شما هم به این نوع محافظ گوش علاقه دارید و می‌خواهید بیشتر در مورد آن اطلاعات بدست آورید، با ما همراه باشید!

19 شهریور

عوارض استفاده از گوش گیر ایرپلاگ

همان طور که می‌دانید، فعالیت در محیط‌های پرسروصدا بدون استفاده از تجهیزات حفاظت فردی، می‌تواند آسیب‌های جدی به قسمت شنوایی انسان وارد کند. از طرفی استفاده تجهیزات حفاظت شخصی مانند گوش گیر ایرپلاگ نیز، آسیب‌ها و عوارضی را نیز به همراه دارد. این آسیب‌ها می‌توانند در کوتاه مدت و بلند مدت، عوارض متفاوتی را به همراه داشته باشند. در این مطلب می‌توانید عوارض استفاده از گوش گیر ایرپلاگ را شناسایی کنید و روشی برای جلوگیری از این آسیب‌ها بدست آورید.

13 شهریور

نحوه استفاده صحیح از ایرپلاگ گوش

ایرپلاگ گوش یا همان گوش گیر، یکی از پراستفاده‌ترین تجهیزات حفاظت فردی به شمار می‌رود که درون مجرای گوش قرار گرفته و این قسمت بدن، در برابر صداهای زیاد محافظت می‌کند. از آنجایی که این مدل از گوشی صداگیر درون گوش قرار می‌‌گیرد، استفاده نادرست از آن می‌تواند آسیب‌های بسیار جدی به مجرای داخلی گوش برساند. برای اطلاع از نحوه استفاده درست از گوش گیر ایرپلاگ، این مطلب را دنبال کنید!

11 شهریور

راهنمای انتخاب بهترین محافظ گوش

محافظت از شنوایی در برابر صداهای بسیار بلند در محیط‌های پر سروصدا، به روش‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. یکی از این روش‌ها، استفاده از محافظ گوش ایرماف است که قسمت بیرونی گوش را در بر گرفته و موجب کاهش و یا از بین بردن صداهای زیاد در محیط‌های مختلف می‌شود. برای انتخاب بهترین محافظ گوش ایرماف، باید مواردی مانند شناسایی سطح نویز محیط، بررسی رتبه کاهش نویز، راحتی و تناسب و دیگر ویژگی‌های مورد نظر را بررسی نمایید. در این مطلب تمامی این موارد را بررسی خواهیم کرد.